Taşralı, Osmanlıca’da «merd-i garib» demektir. «Merd-i garib»in Türkçe anlamı ise «yabancı yerlerde, evinden uzakta bulunan kişi»dir.Lady’nin anlamı ise «hanımefendi, kibar kadın, ekmeği yenilebilir soylu kadın»dır. Yani gelenekleri bilen ve bu geleneklere uygun davranan kadın demektir.

Taşralı Lady markasıyla ve ürünleriyle hedefimiz, geleneksel değerleri ve bilgileri yeniden keşfetmek ve günümüz imkanlarıyla ürettiğimiz ürünlerimizi, modern çağa uygun bir şekilde sunmaktır. Ocak 2019 itibarıyla çeşitli doğal ürünlerimizi, ilk etapta web-sitemiz üzerinden sizlere sunmaya başladık.

Taşralı Lady

Vizyonu
Bu doğrultuda vizyonumuz: Köklerimize dönerek geleceği hazırlamak, kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimiz ile fark yaratarak tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, Yurt geneline ve yurt dışına yönelik satışlarımız ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak müşteri odaklı anlayışımız doğrultusunda güvenilir ve ulaşılabilir, lider bir marka olabilmek, Sağlığa ve çevreye duyarlılığı ilke edinerek yeni fikirleri hayata geçirmek konusunda her zaman öncü olmaktır.

Taşralı Lady

Vizyonu
Taşralı Lady geleneklerden ilham alarak sağlıklı ürünlerle geleceğe yatırım yapan, tüketiciyle düzenli ve şeffaf bir iletişim içinde olan, modern çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik anlayışıyla güven duygusunu ön planda tutan dinamik bir yapıya sahiptir.

Taşralı Lady

Markası
“İnsan odaklılık”, “yetkinlik” ve “sorumluluk bilinci” Taşralı Lady markasının temel değerleridir. Hedefimiz: Sunulan doğal ve sağlıklı ürünlerle marka değerini geliştirmektir.