Genel

Kullanıcılar www.tasrali-lady.com ait websiteyi kullandıkları takdirde, aşağıdaki genel şartları kabul ettiklerini beyan ederler.

Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd Şti. kendi takdirine bağlı olarak genel şartlarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma, tadil etme veya bazı kısımları çıkarma veya eklemeler yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Websitenin içeriği

Web sitesinde yayınlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme ve kişisel kullanım amaçlıdır. Sunulan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği hususunda Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından herhangi bir garanti verilmemektedir.

Sorumluluktan muafiyet

Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti., web siteye erişimden veya kullanımdan kaynaklanacak herhangi bir kayıptan, doğrudan veya dolaylı yoldan ortaya çıkacak zararlardan veya sonradan ortaya çıkabilecek zarar türlerinden doğacak yükümlülükten tamamıyla muaftır.

Ameera Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi web sitenin hatasız işleyeceğini garanti etmemektedir.

Ayrıca, Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. kullanıcının bilgisayar sisteminin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından manipüle edilme olasılığına işaret etmektedir ve bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bağlantılı Linkler

Üçüncü şahısların web sitelerine verilen bağlantılar ve referanslar, Ameera Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketinin sorumluluk kapsamının dışındadır ve bu nedenle, bu tür web sitelerin, ilgili tekliflerin ve hizmetlerin içeriğinin doğruluğu, bütünlüğü ve yasaya uygunluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Çeviriler

Bu websitesinde yer alan metinler Türkçe, İngilizce, ve Almanca dillerinden Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerine tercüme edilmiştir.  Orijinal metinden yapılan çeviriden kaynaklanabilecek hata ve farklı yorumlamalar için hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Çeviriler arasında tutarsızlık olması halinde, orijinal metin geçerli olacaktır.

Ürünlerimiz

Ürünlerimizin hiçbirinde ticari maya, katkı maddesi, aroma verici, kıvam arttırıcı, koruyucu madde, renk verici, sabitleyici, glikoz, margarin, E’li kimyasallar v.b. gibi doğada var olmayan hiçbir malzeme bulunmamaktadır.

Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. kendi takdiri ile ürünlerinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ürünlerde herhangi bir değişiklik yapıldığı takdirde, işbu değişiklik www.tasrali-lady.com web sitesinde veya ürünün teslimat paketinin içerisinde belirtilecektir.

Herhangi bir hastalık, rahatsızlık, alerji, intolerans ve benzer konularda bir endişeniz var ise, Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti.’ni arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. ürününüzü uygun gördüğü başka bir ürünle değiştirebilir veya siparişinizi iptal edebilir.

Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. ürünlerini bu tip hastalık ve çeşitli şikayetlerden oluşan özel durumları göz önünde bulundurmadan üretmektedir ve sipariş verdiğiniz takdirde işbu özel durumlara ilişkin tüm sorumluluğu kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt edersiniz. Bu gibi durumlarda Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti., ürünlerin tüketimi sonucunda karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemine ilişkin sorumluluk kabul etmemektedir.

Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. hastalık, rahatsızlık veya özel beslenmeye yönelik bir çalışma yapmamaktadır.

Telif Hakları     

Bu websitesinin tüm içeriği (marka tasarımı, grafikler, metin) telif hakları ile korunmaktadır. Siteinin tüm bölümleri Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti.ne aittir. Websitesinde yer alan bilgilerin veya her bir bölümünün, çıktısını alarak veya saklama yoluyla herhangi bir şekilde kullanılması durumunda, kaynağın eksiksiz olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Web sitesinin kopyalanması, herhangi bir şekilde aktarılması, değişiklik yapılması, bağlantı oluşturulması veya kullanılması, Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti.nin önceden alınacak açık yazılı onayını gerektirmektedir. Web sitesine izinsiz olarak erişmek, özellikle giriş kısıtlamasını hileyle (manipülasyon veya yanlış bilgi girişi ile) yanıltmak yasaktır.

Çerezler

Websitenin kullanılmını optimize etmek ve iyileştirmek için çerez kullanılabilmektedir. Bu tür küçük metin dosyaları kullanıcının cihazında saklanır ve istatistiksel amaçların yanı sıra kullanıcının websitesini müteakip ziyaretlerinde tanınmasına da hizmet etmektedir.

Verilerin Korunması

Kullanıcıların kişisel verilerinin korunması için Ameera Danışmanlık Dış Tic. Ltd. Şti. gerekli özeni gösterecektir. Ancak, web site kullanıcısının internet üzerinden yapılan veri transferlerinin  hiçbir zaman tümüyle korunamadığını, ve web siteysine gönderilen her bilgiye üçüncü şahıslar tarafından müdahale edilebileceğini bilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı, bilgilerini bülten aboneliği için verdiğinde, verilerinin pazarlama amacıyla kullanılmasını kabul etmektedir. İşbu bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Uygulanacak Hukuk

İşbu genel şartlar Türk maddi hukukuna tabidir. İşbu genel şartlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı tüm ihtilaflardan yalnızca İstanbul Genel Mahkemeleri yetkili olacaktır.